fbpx

   Uważam, że Wasze zdjęcia zasługują na wyjątkową oprawę, dlatego staram się, by cały materiał, który ode mnie otrzymacie, był najwyższej jakości i tworzył spójną całość z moim stylem fotografowania. Naturalność to dla mnie słowo-klucz, które towarzyszy mi w podejmowaniu decyzji o każdym najmniejszym detalu.

   personalizowane albumy ❤️

   W ramach pakietu ślubnego, przygotowuję fotoalbumy, zaprojektowane z wykorzystaniem wybranych przez Was fotografii. Przykładowe albumy chętnie zaprezentuję podczas osobistego spotkania przy kawie czy herbacie. Do wyboru macie dwa rozmiary: 20×30 cm lub 25×25 cm.

   Po zatwierdzeniu projektu i wybraniu oprawy oraz personalizacji, wykonanie albumu zlecam w sprawdzonym i zaufanym miejscu. Dzięki temu wiem, że każdy album drukowany jest na wysokiej jakości papierze jedwabnym Fuji DPII i przygotowany ręcznie z płótna lnianego, naturalnego jedwabiu lub weluru.

   Personalizację można dobrać indywidualnie – zgodnie z Waszymi preferencjami. Możliwe jest tłoczenie lub nadruk jednego z dostępnych wzorów. Przygotowałam dla swoich klientów specjalny poradnik w którym dokładnie opisałam wszystkie możliwości personalizacji i opraw albumów.

   pendrivie-gałązka ❤️

   Pendrive gałązka, na którym moi klienci otrzymują swoje reportaże ślubne.

   Elektroniczne zdjęcia otrzymujecie w formie wygodnej i eleganckiej galerii online chronione hasłem, ale dodatkowo również na pięknym pendrivie-gałązce, który wspaniale współgra z klimatem moich zdjęć.

   pudełka z sarenką ❤️

   Wysokiej jakości wydruki z sesji plenerowych w rozmiarze 15×23 cm pakuję w wyjątkowe pudełeczka z tłoczeniem sarenki – oprawione w miły w dotyku welur w jednym z trzech pięknych kolorów: butelkowej zieleni, bordo lub brudnym różu ❤️

   SHARE
   COMMENTS