Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

   Uważam, że Wasze zdjęcia zasługują na wyjątkową oprawę, dlatego staram się, by cały materiał, który ode mnie otrzymacie, był najwyższej jakości i tworzył spójną całość z moim stylem fotografowania. Naturalność to dla mnie słowo-klucz, które towarzyszy mi w podejmowaniu decyzji o każdym najmniejszym detalu.

   Zależy mi, by Wasze zdjęcia były pełne swobody i naturalnego uroku, więc wypracowałam sobie bardzo specyficzny styl fotografowania, oparty na budowaniu relacji, odwodzący Was od pozowania. Bardzo chciałam, żeby forma, w jakiej otrzymacie efekt mojej pracy, była tego naturalną kontynuacją.

   Zestaw ślubny, który oddaję moim parom, zawiera piękny, wysokiej jakości fotoalbum, którego projekt przygotowuję z wybranych przez klientów fotografii. Album posiada personalizowany nadruk, wybraną oprawę i pakowany jest w płócienny worek.

   Całość reportażu ślubnego oddaję też w formie elektronicznej na pendrivie z naturalnego drewna. Każdy z nich jest wykonany ręcznie, by był wyjątkowy – jak i Wasze zdjęcia ❤️
   Odbitki zdjęć z sesji plenerowych pakowane są w piękne, minimalistyczne pudełka z tektury introligatorskiej, oklejonej papierem z recyclingu. Pudełko ozdobione jest lakową pieczęcią z sarenką z logo ☺
   Zobaczcie, jak może wyglądać materiał, który otrzymacie ode mnie w najbliższym sezonie:
   SHARE
   COMMENTS