fbpx

   Dziś troszkę o voucherach, bo często pytacie, jak to wygląda 🙂

   Możecie się zdecydować na zakup zaproszenia na naturalną sesję zdjęciową, którą zrealizuję w terminie ustalonym wspólnie z obdarowaną osobą. Voucher umożliwia realizację dowolnej sesji zdjęciowej – plenerowej lub domowej typu lifestyle. Sesja będzie idealnym prezentem z okazji zaręczyn, narodzin dziecka, urodzin, rocznicy ślubu, jak również zupełnie bez okazji 🙂

   Każde zaproszenie na sesję pakowane jest w małe drewniane pudełeczko z sarenką 🙂 Tak przy okazji – powyżej znajdziecie zdjęcie, które było inspiracją dla sarenki w logo.

   Każdy voucher jest imienny i ważny 6 miesięcy od daty zakupu. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie bonów prezentowych.

   Dlaczego warto zdecydować się na tak nietypowy prezent? Cóż, czy może być coś piękniejszego niż podarowanie wspomnień? Staram się, by każda z realizowanych sesji była jak najbardziej naturalna i przebiegała w swobodnej atmosferze. Skupiam się na emocjach, czułych czy radosnych chwilach, które czy to w plenerze, czy w domowym zaciszu, dzięki złapaniu w kadr, zostaną z Wami na dłużej.

   Dzisiejsza piękna pogoda zdecydowanie przypomina nam o tym, że pierwszy dzień wiosny już za kilka dni ❤️ Cieszę się jak szalona, bo wiosna to czas sesji plenerowych! Zaszalejmy więc z tej okazji – wszystkie vouchery prezentowe oraz sesje zdjęciowe opłacone do końca marca kupicie 50 zł taniej. Po szczegóły zapraszam do kontaktu.

   Niedługo przygotuję też dla Was wpis o tym, jak oddaję swoje zdjęcia. Obiecuję – będzie pięknie!

   SHARE
   COMMENTS