O mnie

   POKAZUJĄC NIEWIDZIALNE

   Uwielbiam małą głębię ostrości, światło po zachodzie słońca i prawdziwe emocje.

   Właśnie dlatego cenię sobie fotografię naturalną i niepozowaną. Podczas reportażu staram się wmieszać w tłum, być niewidoczna i dyskretnie podglądać, by w odpowiednim momencie nacisnąć spust migawki. Ważne jest dla mnie dobre samopoczucie moich klientów – boicie się pozować? Nic nie szkodzi! Zamiast wymyślać sztuczne pozy, zabiorę Was na nieśpieszny fotograficzny spacer, a kiedy poczujecie się swobodnie, ukradnę kilka z Waszych magicznych chwil.

   Zajmuję się fotografią ślubną, rodzinną, portretową, chętnie zabiorę Was na plenerową sesję zdjęciową. Potrzebujesz fotografa do innego rodzaju sesji i uważasz, że mój styl fotografowania byłby idealny? Śmiało – napisz do mnie.

   Fotografuję głównie na terenie Wrocławia, Opola oraz okolic, ale mogę też dojechać w każde miejsce na terenie Polski.

   FOTOGRAFKA

   Filmoznawczyni z wykształcenia, fotografka z zamiłowania. Kocham kino, od kiedy pamiętam. To ono jako pierwsze pokazało mi magię i znaczenie obrazu.

   W głowie często miałam zbyt wiele emocji, których nie potrafiłam nazwać. Słowa okazywały się bezużyteczne, niepełne, wybrakowane.

   W rezultacie  poszukiwań własnych środków wyrazu zakochałam się w fotografii, bo to właśnie dzięki niej mogę uchwycić coś, czego nikt inny nie byłby w stanie zobaczyć.

   Pozwólcie, że pokażę Wam to, co niewidzialne na pierwszy rzut oka.

   MIŁOŚĆ

   Stwórzmy razem opowieść.
   KONTAKT