fbpx

Judyta żelosko

Fotograf ślubny Opole

Fotografka ślubna z Opola

Cześć! Miło, że jesteście. Mam na imię Judyta i jestem fotografką ślubną pochodzącą z Opola. Aktualnie mieszkam we Wrocławiu, ale w Opolu bywam regularnie, by fotografować Wasze reportaże ślubne oraz sesje plenerowe. Szukacie fotografa, który uwieczni ceremonię ślubną i zabierze Was na piękny leśny plener? Czy może wolicie sesję miejską na ulicach Opola albo rustykalną w skansenie? Napiszcie do mnie koniecznie! Chętnie spotkam się z Wami w jednej z opolskich kawiarni i porozmawiam o szczegółach.

naturalna sesja ślubna w opolu i okolicach?

Zróbmy to!

naturalna sesja ślubna

Opowiadam o Waszej miłości w naturalny, reportażowy sposób. Fotografuję zgodnie z rytmem dnia, skupiając się na prawdzie i emocjach. Bez pozowania i stresu. Jeżeli zależy Wam na tym, żeby czuć się komfortowo w towarzystwie swojego fotografa, trafiliście idealnie.

Naturalny reportaż ślubny

w Opolu

Najpiękniejsze miejsca na plener ślubny w okolicach Opola

Szukacie idealnego miejsca na sesję ślubną w okolicy Opola? Chętnie zabiorę Was w jedno z moich ulubionych opolskich miejsc plenerowych, takich jak Stobrawski Park Krajobrazowy, Jezioro Turawskie, czy Muzeum Wsi Opolskiej. Opcji jest naprawdę dużo! A może to Wy zaproponujecie jakieś ważne dla Was miejsce? Jestem otwarta na propozycje.

Najlepszy fotograf na ślub

w Opolu

Szukacie najlepszego fotografa ślubnego w Opolu? Zastanówcie się, kto będzie idealną opcją dla Was! Zwróćcie uwagę na styl danego fotografia – czy odpowiada Wam sposób komponowania kadrów i kolorystyka. Liczy się również sposób bycia wybranej przez Was osoby. Dalego warto, jeszcze przed podjęciem współpracy, umówić się na spotkanie i porozmawiać o szczegółach. Chętnie spotkam się z Wami w jednej z opolskich kawiarni, by się lepiej poznać. Zabiorę ze sobą również pokazowe albumy, żebyście mogli zobaczyć przykładowe realizacje reportaży ślubnych. Mam doświadczenie zarówno w fotografowaniu ślubów plenerowych w Opolu, jak i kościelnych. Bardzo chętnie zrealizuję z Wami każdy szalony pomysł.

reportaż ślubny cennik

Zastanawiacie się, ile kosztuje fotografia ślubna w Opolu? Dokładny cennik reportażu ślubnego i plenerów ślubnych znajdziecie na mojej stronie z ofertą. Znajdują się tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

ślubne

Portfolio