fbpx

reportaż ślubny

reportaż ślubny

Chcesz poznać moją twórczość? Poniżej znajdziesz linki do galerii przedstawiających portfolio naturalnych reportaży ślubnych.

przygotowania

ceremonia ślubna

Portfolio ślubne obejmujące ceremonię ślubną, skupia się na fotografiach z zaślubin, zarówno cywilnych, jak i kościelnych, czy humanistycznych. Znajdą się tu również wszelkie sytuacje skupione wokół miejsca ceremonii ślubnej.

Reportaż ślubny w tej galerii zawiera zarówno niepozowane ujęcia z przygotowań pary młodej do ślubu, first looka, czy błogosławieństwa,  jak również zdjęcia portretowe, czy fotografie detali ślubnych oraz pozowane zdjęcia z rodziną.

przyjęcie weselne

plener ślubny

Reportaż ślubny w tej galerii skupia się na przyjęciach weselnych (zarówno tych kameralnych, jak i dużych weselach). Toast, składanie życzeń, pierwszy taniec, krojenie tortu, zabawa na parkiecie, zdjęcia z gośćmi i dużo, dużo więcej.

Portfolio fotografii ślubnych w tej galerii skupia się na plenerach ślubnych. Wybrałam zarówno fotografie wykonane na krótkich sesjach w dniu ślubu, jak i na tych,  wykonanych innego dnia, czy wyjazdowych.

Tańcząca w sali balowej opactwa cystersów w Lubiążu para młoda

Spodobały Ci się galerie z moimi fotografiami ślubnymi? Chcesz poznać cenę reportażu ślubnego? Zerknij na stronę z cennikiem ślubnym.

Cennik ślubny

Wasze historie

Para młoda stojąca na środku potoku niedaleko wodospadu

Aleksandra i Adam

Patrycja i Piotr

Anastasiia i Wojciech

Eleganckie przyjęcie weselne w Hotelu Wodnik we Wrocławiu

Kameryalny ślub plenerowy w Starej Bibliotece we Wrocławiu

Leśny plener ślubny nad górskim wodospadem