fbpx

Filmoznawczyni z wykształcenia, fotografka z zamiłowania. Od kiedy pamiętam, kocham kino. To ono nauczyło mnie tego, że można opowiadać za pomocą obrazu. Bardzo mocno wpływa też na kolorystykę i styl moich zdjęć. Jestem psychofanką Larsa von Triera, Andrzeja Żuławskiego oraz serialu Twin Peaks. Dlaczego fotografia? Ponieważ tam, gdzie słowa okazują się niewystarczające, pozwala mi oddać historię w pełni, z całym jej ładunkiem emocjonalnym i panującym nastrojem.

Co jest mi bliskie?

Uwielbiam małą głębię ostrości, światło po zachodzie słońca i prawdziwe emocje. Od słonecznych plenerów wolę te mgliste i tajemnicze. Jestem przekonana, że nie ma lepszego światła, niż to chwilę przed burzą, gdy zrywa się wiatr. 

portret fotografki, na którym widać jej tatuaż oraz aparat Leica

Aparaty Leica

Fotografuję unikalnymi na polskim rynku aparatami Leica. Sprzęt tej marki znany jest z najwyższej jakości obrazu oraz wyjątkowo cichej pracy, co jest szczególnie istotne podczas realizowania reportaży ślubnych.

O Leice marzyłam od dawna. Ostatnio udało mi się zrealizować to marzenie – mam nadzieję, że z pożytkiem dla Was.

Lubię nietypowe rozwiązania. A Wy?

Aparaty leica

– uwielbiam je za minimalizm, estetykę, cichą pracę i doskonałą jakość obrazu

Fotografuję przede wszystkim na terenie Wrocławia, Opola oraz okolic, ale mogę też dojechać w każde miejsce na terenie Polski, a nawet dalej.

macie pytania?

Napiszcie do mnie!

Zajmuję się głównie fotografią ślubną, ale chętnie zrealizuję z Wami również sesję rodzinną, portretową czy sensualną dla par. Potrzebujecie fotografa do innego rodzaju sesji i uważacie, że mój styl fotografowania byłby idealny? Śmiało – napiszcie do mnie.

Kontakt

sesja portretowa w parku