fbpx

   Sztuka opowiadania historii

   POKAZUJĄC NIEWIDZIALNE

   Co jest mi bliskie? Uwielbiam małą głębię ostrości, światło po zachodzie słońca i prawdziwe emocje. Od słonecznych plenerów wolę te mgliste i tajemnicze. Jestem przekonana, że nie ma lepszego światła, niż to chwilę przed burzą, gdy zrywa się wiatr. Jakie śluby lubię najbardziej? Te w wersji slow, kiedy rytm dnia wyznaczacie Wy i Wasi goście, a nie napięty plan z kolejnymi punktami do odhaczenia. Ślub w ogrodzie, starej stodole czy na skraju lasu? Im bardziej osobisty i szalony pomysł na świętowanie tego wyjątkowego dnia, tym większą radość sprawi mi jego dokumentowanie.

   Jaki jest mój styl pracy? Cenię sobie fotografię naturalną i niepozowaną. Podczas reportażu staram się wmieszać w tłum, być niewidoczna i dyskretnie podglądać, by w odpowiednim momencie nacisnąć spust migawki. Ważne jest dla mnie dobre samopoczucie moich klientów – boicie się pozować? Nic nie szkodzi! Zamiast wymyślać sztuczne pozy, zabiorę Was na nieśpieszny fotograficzny spacer, a kiedy poczujecie się swobodnie, ukradnę kilka z Waszych magicznych chwil.

   Zajmuję się głównie fotografią ślubną, ale chętnie zrealizuję  też sesję rodzinną, portretową czy sensualną dla par. Potrzebujesz fotografa do innego rodzaju sesji i uważasz, że mój styl fotografowania byłby idealny? Śmiało – napisz do mnie.

   Fotografuję głównie na terenie Wrocławia, Opola oraz okolic, ale mogę też dojechać w każde miejsce na terenie Polski, a nawet dalej.

   FOTOGRAFKA

    

    

   Filmoznawczyni z wykształcenia, fotografka z zamiłowania.
   Od kiedy pamiętam, kocham kino. To ono nauczyło mnie, że można opowiadać za pomocą obrazu. Tam, gdzie słowa okazywały się niewystarczające i wybrakowane, fotografia pozwalała mi oddać historię w pełni, z całym jej ładunkiem emocjonalnym i panującym nastrojem.
   Fotografując, zapisuję kawałek rzeczywistości, jednak wybierając odpowiednią chwilę oraz ilość zarejestrowanego światła, mogę pokazać dany moment w niewidoczny dla innych sposób.
   Pokazać niewidzialne.

   NAPISZ

   i zapytaj o moją ofertę
   KONTAKT