fbpx

oferta albumów i wydruków

Wasze zdjęcia zasługują na wyjątkową oprawę, dlatego przygotowana przeze mnie oferta zawiera tylko najwyższej jakości produkty od sprawdzonych dostawców, wykonane w bliskiej mi estetyce, która będzie stanowiła idealne uzupełnienie dla moich fotografii. Jakość wykonania i trwałość druku sprawdziłam osobiście.

ALBUMY

Każdy album drukowany jest na wysokiej jakości papierze jedwabnym Fuji DPII, a oprawa przygotowywana jest ręcznie z płótna lnianego lub weluru. Karty są sztywne, ale giętkie. Strony albumu otwierają się na płasko.

Na cenę bazową albumu składa się 10 rozkładówek (20 stron), wraz z personalizacją oraz przygotowanie projektu z wybranych przez Was zdjęć. Istnieje możliwość powiększenia albumu o kolejne rozkładówki. Personalizację oraz materiał oprawy wybieracie sami. Przygotowałam krótki poradnik w którym wyszczególnione zostały wszystkie możliwości personalizacji albumu.

Rozmiar 25x25 cm lub 20x30 cm będzie idealny na zdjęcia z reportażu ślubnego lub Waszej sesji zdjęciowej. Rozmiar 20x20 cm polecam jako pamiątkę

z sesji zdjęciowej.

fotoalbum 25x25 cm:

380 zł + 24 zł za dodatkową rozkładówkę

duplikat albumu:

320 zł + 18 zł za dodatkową rozkładówkę

fotoalbum 20x20 cm:

300 zł + 18 zł za dodatkową rozkładówkę

duplikat albumu:

250 zł + 14 zł za dodatkową rozkładówkę

Każdy album drukowany jest na wysokiej jakości papierze jedwabnym Fuji DPII, a oprawa przygotowywana jest ręcznie z płótna lnianego lub weluru. Karty są sztywne, ale giętkie. Strony albumu otwierają się na płasko.

Na cenę bazową albumu składa się 5 rozkładówek

(10 stron) oraz przygotowanie projektu z wybranych przez Was zdjęć. Istnieje możliwość powiększenia albumu o kolejne rozkładówki. Każdy album ma wytłoczone

na okładce złote serduszko (nie ma możliwości zmiany tłoczenia na napis). Materiał oprawy wybieracie sami.

Mały rozmiar (zaledwie 15x15 cm) sprawia, że album jest wygodny do przenoszenia i dzielenia się z najbliższymi pięknymi chwilami. Będzie idealną pamiątką z sesji i sprawdzi się jako prezent dla rodziny.

fotoalbum 15x15 cm:

140 zł + 14 zł za dodatkową rozkładówkę

trzy kopie albumu w cenie dwóch:

260 zł + 28 zł za dodatkową rozkładówkę

zobacz opcje personalizacji

Każdy album drukowany jest na 100% matowym papierze o jakości muzealnej, a oprawa przygotowywana jest ręcznie z płótna lnianego lub weluru. Karty są usztywniane przekładkami o gramaturze około 800 gsm. Każda strona drukowana jest indywidualnie na najwyższej jakości ploterach inkjet, następnie składana jest ręcznie w album.

Na cenę bazową albumu składa się 10 rozkładówek (20 stron), wraz z personalizacją oraz przygotowanie projektu z wybranych przez Was zdjęć. Istnieje możliwość powiększenia albumu o kolejne rozkładówki. Personalizację oraz materiał oprawy wybieracie sami. Przygotowałam krótki poradnik, w którym wyszczególnione zostały wszystkie możliwości personalizacji albumu.

Rozmiar 25x25 cm będzie idealny na zdjęcia z reportażu ślubnego lub Waszej sesji zdjęciowej. Rozmiar 20x20 cm polecam jako pamiątkę z sesji zdjęciowej.

fotoalbum 20x20 cm:

415 zł + 26 zł za dodatkową rozkładówkę

duplikat albumu:

350 zł + 19,50 zł za dodatkową rozkładówkę

fotoalbum 25x25 cm:

zobacz opcje personalizacji

fotoksiążka 25x25 cm

430 zł + 8 zł za dodatkową rozkładówkę (2 strony)

duplikat albumu:

25x25 cm: 370 zł + 6 zł

zobacz opcje personalizacji

WYDRUKI I ODBITKI

CENNIK:

Wysokiej jakości odbitki fotograficzne wydrukowane na papierze Fuji DPII o wykończeniu Silk.

10 × 15 cm – 0,90 zł

13 × 18 cm – 1,60 zł

15 × 23 cm – 1,80 zł

20 × 30 cm – 6 zł

30 × 45 cm – 18 zł

Wysokiej jakości alternatywa dla tradycyjnych odbitek fotograficznych z fotolabu. Przepiękne wydruki na artystycznym papierze o muzealnej jakości, drukowane na profesjonalnej klasy ploterach wielkoformatowych przy użyciu certyfikowanych tuszy pigmentowych. Każdy print docinany jest ręcznie z niezwykłą dbałością.

Wydruki w tej technologii nie wyblakną i nie zmienią koloru przez minimum 100 lat przy odpowiednim przechowywaniu.

Papier Matowy - podstawowy papier o dosyć gładkiej, białej powierzchni. Gramatura 240gsm. Posiada wybielacze optyczne i nie posiada rezerwy alkaicznej.

cennik:

10 x 15 cm – 3,50 zł

13 x 18 cm – 4,50 zł

15 x 23 cm – 5,75 zł

20 x 30 cm – 27 zł

30 x 45 cm – 45 zł

Przedstawiam Wam nowy produkt – wydruki o przepięknej matowej powierzchni, w nieco większych formatach. Każdy z nich podklejony jest ściętą ukośnie pianką o grubości 5 mm, dzięki czemu odstaje delikatnie od ściany, gwarantując efekt 3D. Swoje ulubione fotografie możecie więc wyeksponować bez używania ramek. Piękne kolory i trwałość gwarantuje najwyższej jakości atramentowy wydruk z artystycznej drukarki Canon imagePROGRAF.

Dostępne są trzy opcje zestawów w różnych rozmiarach. Wszystkie zestawy możecie wybrać w wersji do postawienia na półce lub do zawieszenia na ścianie.

CrystalBoard to wyjątkowy produkt zaufanej firmy Crystal Albums, z którą współpracuję. Jestem absolutnie zachwycona wydrukami, które zamówiłam dla siebie i z czystym sumieniem mogę polecić je również Wam! Wasze ulubione kadry będą wyglądały jak prawdziwe dzieła sztuki! Będą też idealnym prezentem dla najbliższych.

zestaw do postawienia:

120 zł

zestaw do zawieszenia:

130 zł

dostępne opcje zestawów:

4 sztuki 20x30 cm

2 sztuki 30x40 cm

1 sztuka 30x40 cm + 2 sztuki 20x30 cm

zobacz więcej zdjęć

Porównaj papier jedwabnych odbitek

i matowych wydruków Artprint

MAT / JEDWAB

Proces zamawiania albumu

04

03

02

01

Wybór personalizacji i oprawy

Projekt albumu

Wybór zdjęć do albumu

Wybór rozmiaru

i rodzaju albumu

Ostatni krok to wybór oprawy i personalizacji albumu. Przygotowałam dla Was poradnik z wszystkimi dostępnymi opcjami. Przykładowe gotowe albumy chętnie pokażę Wam na osobistym spotkaniu.

Z wybranych przez Was zdjęć przygotowuję wstępny projekt albumu, który z Wami konsultuję i wprowadzam ewentualne zmiany.

Fotografie, które chcielibyście umieścić w albumie oznaczacie w galerii online z Waszymi zdjęciami. Pomogę Wam zaplanować optymalną liczbę zdjęć do wybranego przez Was albumu.

Wybór rozmiaru i rodzaju albumu uzależniony jest od Waszych preferencji i ilości zdjęć, które chcielibyście umieścić w albumie. Chętnie pomogę z wyborem najlepszej dla Was opcji.

Albumy premium - realizacje