fbpx

Napiszcie do mnie

Jeśli chcecie zapytać o reportaż ślubny, podajcie proszę w formularzu datę oraz miejsce, gdzie odbędą się ślub i wesele. Będzie mi miło, jeśli napiszecie coś więcej o sobie i swoich planach.

Error, name is a required field.
Error, please enter a valid email address.

Wysyłając formularz kontaktowy, wyrażasz jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych

i przetrzymywanie ich do celów kontaktowych. Zobacz zasady ochrony danych osobowych.

nie odpowiedziałam na wiadomość?

Nie dotarła odpowiedź na Twoją wiadomość?Staram się odpisać najszybciej jak to możliwe. Jeżeli moja wiadomość nie dotarła w ciągu 48 godzin, najprawdopodobniej wystąpił jakiś problem. Napisz ponownie na adres: fotografia@judytazelosko.com

lub wyślij wiadomość na Facebooku.

Czy można już rezerwować termin reportażu ślubnego w roku 2023?

Czy masz jeszcze dostępne terminy w roku 2022 przypadające w sobotę?

Tak, zostało kilka popularnych terminów weekendowych, więc piszcie śmiało w sprawie interesujących Was dat. Najczęściej pytacie o okres między czerwcem a wrześniem, więc wymienię wszystkie dostępne w tym okresie soboty: 4 czerwca, 10 i 17 września.

Na ostatnie dostępne terminy przypadające do 31.05.2022 włącznie obowiązuje 20% rabatu od standardowych cen pakietów reportaży ślubnych. W tym czasie robię również rezerwacje na krótkie reportaże przypadające w sobotę.

Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować termin reportażu?

Czy na sesję zdjęciową możemy umówić się w terminie przypadającym w weekend?

To zależy. Zdarzyło mi się już podpisać umowę trzy tygodnie przed planowaną datą ślubu. Najczęściej moi klienci rezerwują datę z około rocznym wyprzedzeniem. O najpopularniejsze terminy (zwłaszcza te przypadające w czerwcu i wrześniu) najlepiej pytać od razu po otwarciu zapisów na dany sezon. Nie podpisuję umów na dwa–trzy lata do przodu.

Na sesje zdjęciowe umawiam się z Wami przede wszystkim na terminy przypadające od poniedziałku do piątku. Jeśli zależy Wam na tym, by sesja odbyła się w weekend, zapytajcie mnie o dostępność takich terminów w interesującym Was miesiącu. Najlepiej 3-4 tygodnie przed planowaną sesją.

tutaj mnie znajdziecie

Gdzie pracuję?

Najczęściej we wrocławiu, opolu i okolicach. Chętnie wyruszę jednak z wami w każdą podróż.