fbpx

Judyta żelosko

Fotograf ślubny Wrocław

Fotografka ślubna z Wrocławia

Cześć! Bardzo miło mi Was powitać. Nazywam się Judyta i jestem fotografką specjalizującą się w fotografii ślubnej, działającą głównie we Wrocławiu i okolicach. Jestem zafascynowana tym miastem i urokiem Dolnego Śląska. Oferuję usługi fotograficzne związane z reportażami ślubnymi oraz plenerowe sesje ślubne. Jeśli poszukujecie doświadczonego fotografa, który uwieczni Waszą wyjątkową ceremonię ślubną i pojedzie z Wami na sesję zdjęciową w malowniczych leśnych plenerach, to trafiliście idealnie! A może macie ochotę na odrobinę szaleństwa i chcielibyście zorganizować nieszablonową sesję ślubną na ulicach Wrocławia. Chętnie spotkam się z Wami, żeby wypracować wspólną wizję. Stwórzmy razem coś pięknego! Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy jako fotograf ślubny, więc z pewnością zadbam o to, by najpiękniejsze chwile Waszego wyjątkowego dnia zostały z Wami na dłużej.

Reportaż ślubny we Wrocławiu? Miejska sesja ślubna?

Zróbmy to!

naturalna miejska sesja ślubna

cennik ślubny

Ile kosztuje reportaż ślubny we Wrocławiu?

Zastanawiacie się ile kosztuje fotografia ślubna we Wrocławiu? Zapraszam do zapoznania się z moim cennikiem reportaży ślubnych. Na stronie z ofertą znajdziecie również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące fotografii ślubnej.

OFERTA ŚLUBNA

Opowiadam o Waszej miłości w naturalny, reportażowy sposób. Fotografuję zgodnie z rytmem dnia, skupiając się na prawdzie i emocjach. Bez pozowania i stresu. Jeżeli zależy Wam na tym, żeby czuć się komfortowo w towarzystwie swojego fotografa, trafiliście idealnie. Jesteście z Wrocławia? Spotkajmy się przy kawie lub herbacie i poznajmy się. To najłatwiejszy sposób na to, by stwierdzić, czy mój styl pracy będzie pasował do Waszych planów i oczekiwań.

Tańcząca w sali balowej opactwa cystersów w Lubiążu para młoda

Naturalny reportaż ślubny

we wrocławiu

Kadr z leśnej sesji ślubnej przedstawiający parę młodą i psa w czasie złotej godziny

Najpiękniejsze miejsca na plener ślubny w okolicach Wrocławia

Szukacie idealnego miejsca na sesję ślubną w okolicy Wrocławia?

Chętnie zabiorę Was w jedno z moich ulubionych okołowrocławskich miejsc plenerowych: Góry Sowie, okolice Ślęży, Opactwo Cystersów w Lubiążu, mój ulubiony wrocławski park. Opcji jest naprawdę dużo! A może to Wy zaproponujecie jakieś ważne dla Was miejsce? Jestem otwarta na propozycje.

ZOBACZ CENNIK ŚLUBNY

Ile kosztuje sesja ślubna we Wrocławiu?

Chcielibyście poznać cenę sesji ślubnej? Zapoznajcie się z moją ofertą sesji zdjęciowych. Plenery ślubne najczęściej realizuję na terenie Wrocławia i okolic, ale chętnie umówię się z Wami na sesję wyjazdową w dowolnym miejscu.

ZOBACZ OFERTĘ

Para młoda przytula się i uśmiecha, pozując na tle Opery Wrocławskiej, podczas sesji ślubnej

Najlepszy fotograf na ślub

we Wrocławiu

Szukacie najlepszego fotografa ślubnego we Wrocławiu? Zastanówcie się na spokojnie, kto będzie idealnym wyborem dla Was! Zwróćcie uwagę na styl jego fotografii – czy odpowiada Wam sposób komponowania kadrów i ich kolorystyka. Liczy się również sposób bycia wybranej przez Was osoby. Dalego warto, jeszcze przed podjęciem współpracy, umówić się na spotkanie i porozmawiać o szczegółach. Chętnie spotkam się z Wami w jednej z wrocławskich kawiarni, aby lepiej się poznać. Przyniosę również przykładowe albumy, abyście mogli zobaczyć, jak wyglądają moje dotychczasowe reportaże ślubne. Posiadam doświadczenie zarówno w fotografowaniu plenerowych ceremonii ślubnych we Wrocławiu, jak i tych kościelnych. Jestem otwarta na realizację każdego szalonego pomysłu, na który wpadniecie.

kontakt

Para młoda pozuje na tle wodospadu

Portfolio

ślubne

Jesteście zainteresowani moją ofertą ślubną? Chcielibyście poznać więcej szczegółów i zapytać o dostępność konkretnego terminu? Napiszcie do mnie! Chętnie umówię się z Wami na spotkanie w jednej z wrocławskich kawiarni.

poznajmy się!

Wasza fotografka

sesja ślubna nad wodospadem.

Gif przedstawiający kadr z naturalnej sesji ślubnej w górach. Para młoda stojąca na brzegu rzeki.