fbpx

Judyta żelosko

Fotograf ślubny Wrocław

Ruchomy kadr przedstawiający parę młodą przed restauracją Ła Magddalena we Wrocławiu

Fotografka ślubna z Wrocławia

Cześć! Miło, że jesteście. Mam na imię Judyta i jestem fotografką ślubną mieszkającą we Wrocławiu. Uwielbiam Wrocław i Dolny Śląsk. Bardzo chętnie realizuję tu reportaże ślubne oraz ślubne sesje zdjęciowe. Szukacie fotografa, który uwieczni Waszą ceremonię ślubną i zabierze Was na piękny leśny plener? Czy może interesuje Was szalona sesja ślubna na ulicach Wrocławia? Tak czy inaczej – możecie na mnie liczyć!

Reportaż ślubny we Wrocławiu? Miejska sesja ślubna?

Zróbmy to!

naturalna miejska sesja ślubna

Opowiadam o Waszej miłości w naturalny, reportażowy sposób. Fotografuję zgodnie z rytmem dnia, skupiając się na prawdzie i emocjach. Bez pozowania i stresu. Jeżeli zależy Wam na tym, żeby czuć się komfortowo w towarzystwie swojego fotografa, trafiliście idealnie.

Tańcząca w sali balowej opactwa cystersów w Lubiążu para młoda

Naturalny reportaż ślubny

we wrocławiu

Kadr z leśnej sesji ślubnej przedstawiający parę młodą i psa w czasie złotej godziny

Najpiękniejsze miejsca na plener ślubny w okolicach Wrocławia

Szukacie idealnego miejsca na sesję ślubną w okolicy Wrocławia?

Chętnie zabiorę Was w jedno z moich ulubionych okołowrocławskich miejsc plenerowych: Góry Sowie, okolice Ślęży, Opactwo Cystersów w Lubiążu, mój ulubiony wrocławski park. Opcji jest naprawdę dużo! A może to Wy zaproponujecie jakieś ważne dla Was miejsce? Jestem otwarta na propozycje.

Najlepszy fotograf na ślub

we Wrocławiu

Szukacie najlepszego fotografa ślubnego we Wrocławiu? Zastanówcie się, kto będzie idealną opcją dla Was! Zwróćcie uwagę na styl danego fotografia – czy odpowiada Wam sposób komponowania kadrów i kolorystyka. Liczy się również sposób bycia wybranej przez Was osoby. Dalego warto, jeszcze przed podjęciem współpracy, umówić się na spotkanie i porozmawiać o szczegółach. Chętnie spotkam się z Wami w jednej z wrocławskich kawiarni, by się lepiej poznać. Zabiorę ze sobą również pokazowe albumy, żebyście mogli zobaczyć przykładowe realizacje reportaży ślubnych. Mam doświadczenie zarówno w fotografowaniu ślubów plenerowych we Wrocławiu, jak i kościelnych. Bardzo chętnie zrealizuję z Wami każdy szalony pomysł.

sesja ślubna nad wodospadem.

Gif przedstawiający kadr z naturalnej sesji ślubnej w górach. Para młoda stojąca na brzegu rzeki.

Reportaż ślubny cennik

Zastanawiacie się, ile kosztuje fotografia ślubna we Wrocławiu? Dokładny cennik reportażu ślubnego i plenerów ślubnych znajdziecie na mojej stronie z ofertą. Znajdują się tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.